STUDIO 3D ARCHITECTS

blog

Virtualios realybės paslaugos [LT]

Sveiki, skaitytojai!

STUDIO 3D ARCHITECT komanda džiaugiasi galėdama pranešti, jog nuo šiol išplečiame paslaugų spektrą ir pradedame teikti virtualios realybės sprendimus. 

Privalumai

Vienas iš pagrindinių virtualios realybės privalumų yra tai, jog specialių akinių pagalba galime persikelti į virtualią erdvę, kuri realybėje neegzistuoja. Tai ypatingai patogu projektavimo arba nekilnojamojo turto pardavimo stadijoje. Klientai gali matyti kaip atrodys sprendimai juos realizavus arba netgi keisti dar prieš patvirtinant projektą . Nujausdami, kad rinkoje šie sprendimai anksčiau ar vėliau bus pradėti naudoti, 2015 metais nusprendėme į šią sritį perkelti ir savo patirtį – ypatingai aukštos kokybės 3D vizualizacijas. 

 Kodėl virtualios realybės paslaugas užsakyti pas mus?

Visi mūsų klientai patvirtins – STUDIO 3D ARCHITECT teikia ypatingai aukštos kokybės 3D vizualizacijų paslaugas. Tikime, kad vystant virtualios realybės sprendinius taip pat galime panaudoti savo stipriasias savybes – ypatingas vaizdo realistiškumas, emocija, detalumas, bendra projekto estetika. Matydami, jog rinkoje teikiamos paslaugos šių savybių neturi, žengiame žingsnį ir siūlome kelis virtualios realybės paslaugų paketus (žr. žemiau). 

Virtualios realybės paslaugos

  • 360 virtuali vizualizacija;
  • 360 virtualus turas;
  • 360 interaktyvus turas.

360 virtuali vizualizacija

Šio tipo 3D vizualizacijos dažnai apžiūrimos naudojant virtualios realybės akinius, todėl kurybos procese reikalingas ypatingai didelis dėmesys detalėms ir 3D vizualizacijos tikroviškumui. Žmogaus akis žiūrėdama pro akinius mato visas smulkmenas, tad neatidus darbas su 3D modeliais ar medžiagų savybių neišmanymas stipriai gadina vaizduojamo objekto įvaizdį. Tikime, kad mūsų komandos gebėjimas medžiagas ir objektus atkurti ypatingai tikroviškai suteikia pranašumą prieš didžiąją dalį mūsų konkurentų. Realybė turi būti reali, todėl negalime daryti jokių kompromisų tikroviškumui! 

360 virtualus turas

360 virtualus turas yra ne kas kita, kaip savotiškas pasivaikščiojimas sudarytas iš aukščiau apibūdintų 360 virtualių vizualizacijų. Trumpai tariant, nuorodų pagalba galime vaikščioti po skirtingas 360 vizualizacijas. Šiam turui sukurti STUDIO 3D ARCHITECT komanda naudoja specialias programas arba internetines platformas. Šiuos virtualius turus galima naudoti tinklalapiuose, facebook marketinge, taip pat įvairiose parodose sudominti klientus pasitelkiant virtualios realybės akinius. Dažniausiai pasitaikantys akiniai yra Samsung Gear Vr, Google Cardboard, Google DayDream. 360 virtualūs turai ypatingai praverčia nekilnojamojo turto vystytojams, nes savo klientams gali suteikti galimybė pasivaikščioti po dar nepastatytus objektus. Pasitelkiant aukštos kokybės 3D vizualizacijas, tą patį butą galima pavaizduoti skirtingais stiliais, apšvietimo scenarijais, suteikti papildomos tekstinės ar grafinės informacijos. Siūlome pasižvalgyti po 360 virtualų tūrą, kurį atlikime Šveicarijos klientui:

360 interaktyvus turas

360 interaktyvaus turo paslauga yra gerokai sudėtingesnė nei pastarosios dvi, tačiau turi taip pat gerokai daugiau privalumų. Šiems turams peržiūrėti naudojami specialūs akiniai (HTC vive arba Oculus Rift), kurie vaizdą perteikia realiu laiku. Tai reiškia, jog žiūrovas persikelia į erdvę, kurioje gali ne tik dairytis, bet ir vaikščioti, šokinėti, atsisėsti, keisti baldus, jų spalvas, sienų medžiagiškumą ir kitus norimus dalykus. STUDIO 3D ARCHITECT skyrė ypatingai daug laiko, kad įvaldyti Unreal Engine 4 programinę įrangą ir perteikti vaizdą taip pat kokybiškai kaip ir įprastines vizualizacijas. Nors nesame pirmieji, kurie dirba su šia programine, tačiau galime drąsiai sakyti – esame vieni iš lyderių kuriant aukšto realistiškumo interaktyvius turus. Apačioje trumpa ištrauka iš projekto New York'e: 

360 interaktyvus turas

Norėdami sužinoti daugiau arba užsakyti virtualios realybės paslaugas – kreipkitės, maloniai laukiame užklausų ir idėjų! 

Kad nepraleistumėte naujienų siūlome prenumeruoti mūsų naujienlaiškį!